Sylwester i karnawał tuż tuż …

 

Przed nami radosny czas zabawy, spotkań z przyjaciółmi i karnawałowego szaleństwa. Już za tydzień Andrzejki, a po Świętach impreza noworoczna ! Parkiety i sale już czekają na Wasze roztańczone obcasy ! Z tej okazji zapraszamy Wszystkich, którzy pragną „poruszać kończynami” i przygotować się tanecznie z Go4Dance do Mickiewiczowskich „tańców, hulanek, swawoli” 🙂 .
 

W każdy piątek o 19:00 zapraszamy pary na kurs tańca towarzyskiego, gdzie poznacie użytkowe figury i podstawowe partnerowania w tangu, walcu, cha-chy czy po prostu w tańcu „na dwa” :). Studenci mogą zaszaleć z nami na specjalnie dla nich stworzonym kursie wtorkowym rozpoczynającym się o godz. 20:00. UWAGA : Każda para, która przyprowadzi ze sobą parę przyjaciół otrzyma od nas 20 zł rabatu. Rabat promocyjny: „zabierz znajomych” dotyczy każdego kursu parowego i trwa do końca roku 2013.

 

W czwartki o 18:00 możecie rozgrzać parkiet w ostrej salsie i zmysłowej bachacie. Zajęcia są świetną propozycją dla Wszystkich kochających latynoskie rytmy. A w środę o 18:00 proponujemy otwarcie kursu tanga użytkowego z elementami argentino. Wystarczy, że zgłoszą się trzy pary chętne do nauki, aby rozpocząć dany kurs.

 

Zapraszamy osoby, które pragną skorzystać z naszego kursu dla par w pojedynkę – dla nich przygotowaliśmy kurs Tańca par nie dla par wieczorem w czwartek o godz. 20:00, na który rozpoczynamy właśnie ponowne zapisy.

 

Dla Pań przygotowaliśmy również kursy solo: w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19:00 spotykamy się w doborowym towarzystwie na zajęciach z latino i salsy. UWAGA : Przyprowadź ze sobą dwie koleżanki na zajęcia solowe, by otrzymać 50% rabatu na swój miesięczny karnet !!!

 

Najwyższy czas rozpocząć przygotowania do karnawałowego szaleństwa. Zatańcz i poczuj w sobie gorący rytm. Sprawdź w planie zajęć i skorzystaj z oferty GO4DANCE! Nie przegap okazji i kup karnet na wybrany rodzaj zajęć. Więcej informacji pod numerem telefonu 506 617 435 lub w siedzibie szkoły.