Baila Baila Festival Kielce 2013 I Edycja

Przed nami pierwsza edycja jednego z najbardziej klimatycznych i gorących wydarzeń na zakończenie lata 2013 roku, które będą mieć miejsce w samym centrum Kielc !
 
Rozpoczynamy zapisy na Baila Baila Festival, który odbędzie się w dniach 14-15 września 2013 roku w Grand Hotel w Kielcach. Uczestnikiem może być każdy! Wystarczy przesłać do nas odpowiednie zgłoszenie wraz z opłatą rejestracyjną, która wynosi jedyne 50 zł i umożliwia uczestnictwo w dowolnej liczbie warsztatów oraz wstęp na sobotnią imprezę i pokazy.

 

Czekają na Was dwudniowe, wielogodzinne warsztaty z najlepszymi instruktorami, premierowe pokazy i latynoskie szaleństwo podczas wieczornej imprezy. W tym roku wśród wielu stylów i technik na parkietach królować będą salsa, bachata, merengue !

 
Zapraszamy wielbicieli kubańskiego klimatu, fanów mambo, bachatowych zapaleńców, wszystkich tych, którzy kochają taniec i pragną rozwijać swoje umiejętności w doborowym towarzystwie. Naszym celem jest pełna integracja muzyczna i taneczna! Z radością przywitamy również wszystkich tych, którzy pragną spróbować czegoś nowego i po prostu postawić swój pierwszy krok.

 

Gośćmi specjalnymi Festiwalu są Jasmina i Antonio Berardi – wielokrotni Mistrzowie Świata i Europy Międzynarodowej Organizacji Tańca w Tańcach Par.

 

Doskonała okazja na zakończenie lata 2013 – zarezerwuj termin i zgłoś swoją obecność!
 
Baw się razem z nami podczas I edycji Baila Baila Festival !!!

 

Więcej informacji na: stronie Festiwalu.