Kursy dla narzeczonych – Pierwszy Taniec

Już od 12 czerwca rozpoczynamy trwające przez cały okres wakacyjny intensywne kursy tańca dla narzeczonych. Zapraszamy wszystkie pary, które pragną zwiększyć swoje umiejętności taneczne i przygotować wymarzony pierwszy taniec.
 
Podczas kursu poznacie nie tylko tajniki weselnego tańca użytkowego ale również podstawowe figury i kroki takich tańców jak na przykład walc, tango, cha-cha czy rock’n’roll.

 

Rytm, umiejętność prowadzenia, swoboda i naturalność to elementy na które zwrócimy szczególną uwagę w trakcie zajęć.

 
Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę w godzinach 20:00-21:00 oraz w piątek w godzinach 20:30-21:30. Intensywność korzystania z kursu zależy wyłącznie od Państwa – na zajęcia można bowiem uczęszczać jeden, dwa lub trzy razy w tygodniu. Pojedynczy trening rozpoczynamy zawsze od „nowego” tańca i nowej kombinacji kroków, dzięki czemu zajęcia będą zawsze dostępne dla wszystkich niezależnie od momentu rozpoczęcia kursu i stopnia zaawansowania pary.

 

Koszt 4 zajęć wynosi 60 zł od osoby, w przypadku zakupu pakietu 8 zajęć – 100 zł od osoby. Zapisy pod numerem telefonu 506 617 435 oraz na stronie go4dance w zakładce: ‚zapisy’ lub w siedzibie szkoły.

 

Zapraszamy również na indywidualne lekcje tańca dla narzeczonych. Oferujemy pomoc w doborze utworu i tańca, przygotowanie wyjątkowego układu do wybranego utworu lub kombinacji piosenek, terminy spotkań dostosowane do potrzeb narzeczonych. Dla par uczestniczących w kursie dla narzeczonych mamy 10 % rabatu na dwie pierwsze lekcje indywidualne.