O szkole

Szkoła tańca GO4DANCE powstała z myślą o wszystkich, którzy kochają aktywność, ruch i dobrą zabawę. Naszą misją i głównym celem jest profesjonalna edukacja i wychowanie taneczne dzieci i młodzieży. Szkoła jest miejscem przeznaczonym również dla dorosłych kursantów, stworzonym by poprzez taniec dzielić emocje, pasje, radości i przyjemności.

 

Założycielem szkoły jest Bartłomiej Szymczyk – doświadczony choreograf, instruktor, tancerz i pasjonat sztuki tanecznej. Dzięki wykwalifikowanej kadrze instruktorów, oferujemy szeroką gamę zajęć i kursów tanecznych.

 

Siedziba szkoły mieści się w samym centrum Kielc, w bezpośrednim sąsiedztwie z Rynkiem – ul. Warszawska 4 – I piętro.  Dysponujemy nowoczesną, profesjonalną salą taneczną wyposażoną w lustra, wygodną poczekalnię oraz przebieralnię.

 

Taniec jest doskonałą formą rozwoju naszych podopiecznych oraz aktywną i zdrową metodą spędzania wolnego czasu. Spotkajmy się i zatańczmy, zostawmy na chwilę pracę i obowiązki, odreagujmy codzienność, by za sprawą tańca spędzić czas w przyjaznej atmosferze i doborowym towarzystwie.

 

Zatańczmy w grupie, w parze, razem, w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem zostawiając za sobą świat pośpiechu, telefonów komórkowych, internetu i komunikatorów. Spotkajmy się i zatańczmy.

 

Spróbuj salsy w parach, poczuj taniec towarzyski, zatańcz bachatę i merengue, wykonaj układ freestyle, znajdź swój styl taneczny w ofercie szkoły, wybierz i przyjdź na zajęcia. Zrób pierwszy krok! Zatańcz! Dołącz do tanecznej społeczności GO4DANCE!

 

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.