Nauka Tańca


Pierwszy krok

Podstawy taneczne dla dzieci, dające naszym milusińskim możliwość odpowiedniego rozwoju, pozwalające poprzez taniec wyzwalać niespożytą energię i czerpać z niego radość!
Czytaj dalej…

Salsa i bachata w parach

Nauka dwóch latynoskich tańców, cieszących się ogromną popularnością na całym świecie. Znajomość już kilku figur salsy czy bachaty pozwala szaleć na parkietach. Proste zasady i kroki dające natychmiastowy efekt taneczny.
Czytaj dalej…

Tańcz solo

Zajęcia skierowane do Pań pragnących zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie oraz cieszyć się chwilą jaką daje taniec. Do wyboru są tutaj cztery rodzaje kursów: salsa, latino, salsa flamenco i dance active mix.
Czytaj dalej…


Taniec towarzyski

Zajęcia przeznaczone zarówno dla osób dorosłych (taniec użytkowy), jak i młodzieży i dzieci (taniec turniejowy). Obejmują naukę 10-ciu tańców w dwóch stylach tanecznych.
Czytaj dalej…

Salsa flamenco

Niepowtarzalne połączenie dwóch żywiołów tanecznych. Taniec i rytm pełne brawury odwagi, waleczności i zdecydowania. Dla tych o gorących sercach, i tych którzy szukają nowych wrażeń i inspiracji tanecznych.
Czytaj dalej…

Tango argentino

Kurs dla dorosłych w każdym wieku pragnących zgłębić tajniki tańca pełnego namiętności, pasji, walki i pożądania. Partnerzy kreują wzajemnie swój ruch podkreślając jego elegancję i piękno.
Czytaj dalej…


Pierwszy taniec

Lekcje indywidualne dla narzeczonych i nie tylko, pragnących stworzyć wymarzoną choreografię i przygotować się tanecznie do uroczystości weselnej.
Czytaj dalej…

Latin Show

Zajęcia przeznaczone dla tancerzy turniejowych startujących w trzech kategoriach: formacjach, duetach i prezentacjach solowych.
Czytaj dalej…

Taniec par nie dla par

Zajęcia przeznaczone dla osób nie mających partnerki/partnera tanecznego, pragnących zgłębić tajniki tańców par.
Czytaj dalej…


Podstawy tańca klasycznego

Trening tańca klasycznego rozwijający u dzieci i młodzieży sprawność fizyczną oraz koordynację, uczący wdzięku i płynności będący wspaniałą formą wyrazu artystycznego.
Czytaj dalej…

Seniorzy w akcji

Zajęcia w parach i solo stworzone dla określonej grupy osób potrafiących cieszyć się życiem w każdym wieku. Osób, które pragną w dobrym towarzystwie i miłej atmosferze zatańczyć walca, tango, polkę czy cha-chę.
Czytaj dalej…

Hip-hop / Street dance

Zajęcia stwarzające dzieciom i młodzieży okazję do niebywałej ekspresji, a także własnej inwencji i pomysłowości. Nauka podstawowych kroków a także elementów akrobatycznych oraz okazja do poznania wiedzy na temat kultury tego tańca.
Czytaj dalej…

Mama i ja

Jedyne tego typu zajęcia w Kielcach, powstałe z myślą o aktywnych Mamach i ich małych pociechach – dzieciach powyżej 1,5 roku życia.

Czytaj dalej…