Agnieszka Fornalska

Agnieszka tańczy od 2002 roku, jest tancerką Polskiego Związku Tańca Fresstyle specjalizującą się w dziale Tańców Par. Aktualnie studentka Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego w Kieleckim Teatrze Tańca. Jedna z założycielek La Malanga Dance Group w Kielcach, a także trenerka i choreografka grupy turniejowej „Shake & Flow” działającej przy Studiu Tańca TWIST w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie prowadzi również kursy taneczne dla dorosłych.

Obecnie instruktor i członek załogi Studia Tańca GO4DANCE. Jej konikiem są tańce karaibskie takie jak Salsa, Bachata, Merengue, Rumba Afrocuban, ChaCha Afrocuban i Zouk, zgłębia także techniki Dancehallu i Reaggetonu. Jej najukochańszym stylem tanecznym jest Zouk.

Aktywnie działa na rynku tanecznym. W tańcu najważniejsze dla instruktorki jest aby tancerz zachował wolność wyrażania siebie, swoją własną przestrzeń i oryginalny niepowtarzalny styl, najbardziej ceni jednak kontakt z ludźmi. Taniec to dla niej zdobywanie świadomości własnego ciała i wyrażanie nim wszelakich uczuć jakie towarzyszą jej w codziennym życiu. Prowadzi grupy od 5-latków po grupy seniorów. Jako instuktor, choreograf oraz trener ma za sobą kilkuletnie doświadczenie (spełnia się jako instruktor od 2011 roku). Na zajęciach szczególny nacisk kładzie na komfort i relaks dorosłych uczestników a u dzieci na rozwój umiejetności wyrażania siebie.

Taniec jest dla niej olbrzymią pasją od wielu lat, dlatego ma na swoim koncie liczne warsztaty i szkolenia m.in. wielokrotny udział w Bachaturo Festival w Warszawie gdzie uczęszczała na zajęcia do takich autorytetów jak Johnny Vazquez, Luis Vazquez , Chiquito, Dominican Power, Fernando Sosa, Tropical Gem, Seo Fernandez i Eneris Mulgado, Yanet Fuentes, African Jet, Korke i Judith, Daniel i Desire. Adolfo i Tanji , Eddiego Torresa , Nicollo Di Santi i Kristiny Camerzan, oraz wielu, wielu innych. Do najważniejszych jednak zalicza szkolenia u wielokrotnych Mistrzów Świata w Stylach Karaibskich – Jasminy i Antonia Berardi oraz Roberta Bianchi z Włoch.

Największą nagrodą dla Agnieszki są sukcesy jej wychowanków, niezależnie od przynależności klubowej i wieku !