Magdalena Janowska

Magister filologii angielskiej i pedagog, kocha rozwijać się w wielu dziedzinach życia.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako dziecko – w krótkim czasie taniec stał się sensem jej życia. Zaczynała od tańca towarzyskiego, który trenowała przez kilka lat pod okiem wielu wybitnych szkoleniowców.

Obecnie największą pasją Magdy są tańce z grupy karaibskiej, takie jak salsa czy bachata. Lubi czerpać inspirację również z innych stylów tanecznych, ale jej największą miłością jest właśnie bachata. Według niej najważniejsza w tańcu jest pasja i wolność.

Jest wykwalifikowanym instruktorem z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych dla dorosłych i młodzieży. Jej pasją jest tworzenie choreografii pierwszego tańca. Obecnie rozwija swoje umiejętności taneczne z różnych stylów uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i eventach tanecznych. Do jej największych sukcesów tanecznych należy zdobycie Mistrzostwa Świata w Formacji Latin Show, podwójnego Mistrzostwa Świata w Mini Formacji Latin Show, a także Mistrzostwa i Vice Mistrzostwa Polski w tej samej kategorii. Jest również II Vice Mistrzynią Polski w duetach salsa shines. Jako tancerka i instruktor tańca związana od początków istnienia z GO4DANCE.

„Taniec to emocja inspirowana muzyką, obrazowana ruchem ciała.”