Ważne Info dla Tancerzy i Rodziców

Kochani Tancerze, szanowni Państwo,

Bądźmy razem!

 

Z uwagi na sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się korona-wirusa i podjętymi przez Rząd decyzjami dotyczącymi zamknięcia szkół do Świąt Wielkanocnych postanowiliśmy wprowadzić tymczasowe zasady prowadzenia zajęć tanecznych:

▪ – wykonujemy treningi on-line oraz video, wysyłając je każdemu zespołowi w zamkniętych grupach,

▪ – informujemy, że wszystkie treningi „online” będą uzupełniane dodatkowymi lekcjami i zajęciami na sali, jak tylko sytuacja pozwoli na fizyczny powrót do Szkoły,

▪ – wprowadzamy formułę pracy domowej czyli samodzielnego przygotowania przez tancerza poznanego podczas zajęć online układu i przesłanie relacji z wykonania do instruktora prowadzącego,

▪ – przeprowadzimy dodatkowe, darmowe WARSZTATY dla tancerzy w wakacje, w celu uzupełnienia braków,

▪ – zorganizujemy dodatkowe practisy w wakacje dla chętnych,

▪ – GO4DANCE Studio będzie dla Was dostępne w okresie lipiec-sierpień w związku z KM IDO Ossa w sierpniu.


Wszystkie opłaty członkowskie, prosimy dokonywać przelewem z tytułem: Imię i nazwisko tancerza, zajęcia taneczne, miesiąc. 

Dane do przelewu: GO4DANCE Bartłomiej Szymczyk, ul. Warszawska 161/16, 25-547 Kielce

Nr rachunku: 89 1140 2004 0000 3102 7407 5801

 Pamiętajmy, iż rozwój taneczny i ruchowy dziecka zależy od regularnego i konsekwentnego uczestnictwa w zajęciach. Prosimy Rodziców o wsparcie i mobilizację naszych podopiecznych do tańca i uczestnictwa w lekcjach online, a także zrozumienie, iż przetrwanie naszej szkoły w tym trudnym dla nas Wszystkich okresie zależy w dużej mierze od pracy tancerzy i wnoszonych przez Państwa opłat. Życzymy dużo zdrowia ❤  W razie wątpliwości i pytań pozostajemy do dyspozycji.

Trzymajmy się razem !
Bartłomiej Szymczyk ❤ Agnieszka Dudzic ❤ Olga Dereniewicz-Madej